Рейкові стелі та їх переваги

Дизайнерська думка і технічний прогрес невпинно рухаються вперед: полотняні завіси, а пізніше штори та гардини змінили високоекологічні та прості у використанні жалюзі, на зміну глинобитним підлогам прийшли підлоги з підігрівом і мозаїчний паркет, а пофарбованим у білу фарбу. , натяжні та рейкові стелі. Рейкові стелі відносяться до підвісних стель, і популярність серед покупців постійно зростає. Секрет їхнього успіху в тому, що вони мають численні переваги, перше місце серед яких займають, звичайно, простота і зручність монтажу, а також догляд за цими стелями. Крім того, це порівняно недорогий варіант прикраси приміщення. Фахівці також відзначають такі переваги рейкових стель: міцність, зовнішня привабливість, довговічність, вологостійкість, багатство кольору та фактури, які, поєднуючись один з одним, можуть дати ефектний результат. Також до важливих властивостей рейкових стель відносяться: вогнестійкість. Рейкові стелі виготовляються з негорючих матеріалів, які при горінні не виділяють шкідливих речовин. Це уможливлює їх використання в особливо пожежонебезпечних приміщеннях.

Речові стелі також відрізняються високими звукопоглинаючими та світловідбиваючими якостями: за наявності цих стель немає необхідності використовувати додаткове освітлення вдень. Крім того, рейкові конструкції екологічні і гігієнічні: так як для виготовлення рейкових стель застосовують тільки екологічно чисті матеріали, вони не шкодять людям, що знаходяться в приміщенні, а якість і технологія обробки не дозволяє накопичуватися пилу і плісняви ​​в конструкціях. Стелі можна назвати універсальними: встановлювати їх можна і у звичайних приміщеннях, і в приміщеннях з підвищеними вимогами до вологостійкості та стійкості до ударів.

Основні плюси рейкових стель

Крім того, у таких стель багато переваг, які можна помітити неозброєним оком. Так, наприклад, великі можливості для творчості дизайнерам дають проміжні рейки. Крім того, можна поєднувати не тільки різні кольори та відтінки, різні типи поверхонь, але й різні фактури, наприклад, благородне дерево та блискуче залізо. Крім того, незважаючи на те, що рейкові стелі досить міцні, вони відрізняються легкістю. Всю конструкцію складають системи підвісів (торцевий профіль, підвіси, профілі, що несуть) і вузькі рейкові пластини, які бувають, як перфоровані або суцільнометалеві, що підвищує акустичні та вентиляційні властивості приміщення.

Залежно від типу конструкції стелі бувають відкриті та закриті. Відкриті рейкові стелі між панелями мають проміжки, що заповнюються спеціальними рейками. У закритих рейкових стелях ця функція виконується за допомогою спеціальної мови. Рейкові стелі дозволяють приховувати недоліки стелі, вентиляцію чи електропроводку. Якщо ви ще тільки думаєте над тим, щоб купити рейкову стелю, але ще не знаєте, який колір і фактуру вибрати, то необхідно подумати і над тим, чи потрібна вам ця стеля взагалі. Пам’ятайте про те, що встановлення підвісної стелі зменшить висоту стелі на 4-10 см. Якщо вас це не бентежить, то тоді можете приступати до монтажу. Але фахівці не рекомендують проводити монтаж самостійно, краще звернутися до професіоналів, тому що від того, наскільки якісно було зроблено монтаж, залежить і кінцевий результат. Крім того, не можна забувати про такий нюанс, як ціна. Пам’ятайте, що чим робоча поверхня більша, тим дешевше вам обійдеться установка. Вибираючи рейкові стелі, відразу зверніть увагу на світильники (підвісні стелі зазвичай монтують растрові або точкові світильники), які можна встановити при монтажі стель.