Інтер’єрна картина

Картини за всіх часів надавали інтер’єру благородства та аристократичності. До того ж, це безумовно впливає на імідж господаря, адже освічена людина, небайдужа до творів мистецтва, завжди викликає повагу.

Вибираючи картину для інтер’єру, ми ставимо безліч питань, починаючи від габаритів картини, стилістики та колірного рішення і до того «а чи модна ця картина?».

Давайте розберемо всі найпопулярніші питання у виборі картини, яка підходить до вашого інтер’єру, по порядку.

Отже, щодо розміру картини, безумовно, він прямо пропорційно залежить від площі вашої квартири/будинку. Тому навіть якщо у вас порожня ціла стіна, це не означає, що варто вибирати величезну картину, хіба вона буде в пастельних тонах.

За кольоровим та стилістичним рішенням, тут слід звернути увагу на дизайн інтер’єру. Адже навіть найкрасивіша картина часом може стати справжнім «ляпом» у загальній концепції. Адже уявіть, як недоречно виглядатиме краєвид олією в мінімалізмі.

Взагалі, існує три варіанти колірного рішення:

1) Картина, яка комбінується з інтер’єром та гармонує з його колірною схемою.

2) «Яскравий акцент», це картина, яка буде з одного боку виражена яскравішими та активнішими кольорами, а з іншого — відповідати загальній концепції.

3) Прекрасне доповнення. Варіант, коли яскраву картину доповнюють схожі на палітрі аксесуари, елементи декору та меблів.

Що ж стосується поняття «модно» тут все дуже відносно, той самий класичний живопис може чудово підійти для інтер’єрів оформлених у стилі бароко, класицизму та неокласицизму. Єдине, що можна однозначно підкреслити у цьому напрямі, так це те, що на піку моди зараз картини з глибоким змістом, які змушують замислитися та «додумати».

Варто також додати, що часто в сучасних дизайнах використовують модульні картини, постери та копії відомих художників.